Beoordeling:
Bewustwording van eet en beweegpatroon
Artie en yamina hebben een super schema opgesteld om mijn spierkracht en conditie te optimaliseren, erg blij met resultaat.
Bekijk verhaal
Mijn zoontje zei 9 maanden geleden: “Mam jij bent eigenlijk best wel dik hè, nou dat wil je niet als moeder horen hoor!” Toen begon mijn avontuur bij Personal Fitness Nederland – Helmond.
Ik voel me een stuk fitter en lekkerder in mijn vel
De reden om vroeg uit te veren te gaan & een blijvend gevoel van euforie te hebben gedurende de rest van de dag!
Ik ben nu gezonder en kan mentaal meer aan.
Op een gezonde en gemotiveerde manier afvallen en fit voelen!
Beseffen dat het allemaal een mindset is en dat je alles kan behalen
Doordat de combinatie van eten en bewegen als een nieuwe maar vol te houden levensstijl voelt.
Ik heb een plek gevonden waar ik de juiste hulp, motivatie en advies krijg op een realistisch en voor me passend wijze!
Uitstekend persoonlijk advies op maat in alle segmenten, zolang je er maar voor open staat om al je persoonlijke problemen te delen.
Ik werk onder begeleiding aan een actievere en gezondere levensstijl. Dat bevalt mij goed.
Door de combinatie van bewegen, voedingsadvies en op een positieve wijze gemotiveerd worden is het voor mij een fijne manier om mijn doel te bereiken.