Beoordeling:
Mijn gehele lichaam fit houden😃
Door de personal training ben ik een stuk fitter geworden en zit iklekkerder in mijn vel. Hierdoor een stuk meer genieten van alles.
Bekijk verhaal
Door 2 keer per week bezig te zijn met sporten en goed op mijn voeding te letten voel ik mij energieker en fijner
Professioneel en persoonlijk advies en geven ruimte voor eigen initiatief. Altijd bereikbaar voor advies, steun en weten daardoor je optimaal te motiveren.. Super bedankt!!
Je voelt je lekkerder door aandacht te geven aan voeding en beweging waardoor je bewuster word.
Als je je goed voelt, zit je ook lekkerder in je vel 💪🏻
Veel beter in mijn vel
Je gaat bewuster naar jezelf kijken en daardoor kan je gewoontes doorbreken die niet goed voor je zijn
Door beter met mijn energie en fitheid om te gaan, heb ik een betere balans in mijn leven.
Door Personal fitness is mijn body en mind weer een.
Ik vind het erg leuk. Ik ben positief over alles. Ik maak goede vorderingen en boek nog steeds resultaat. Op naar nog 5 kilo !
Het sporten in kleine groepen - op eigen niveau - helpt me om in balans te blijven en me fit en energiek te voelen.
Het is dat extra zetje wat ik nodig heb. Een fijne en open omgang met elkaar zorgt voor een prettige stok achter de deur!