Mindset coaching om meer zelfvertrouwen te krijgen en beter in mijn vel te voelen. Daarnaast het afvalproces begeleiden om het plaatje compleet te maken
In één woord: discipline.
In meer woorden: In 9 weken bijna 6 kilo eraf en levensgeluk en gezondheid erbij.
Voor de mensen die zeggen.... “ik wil wel, maar ik kan mij er
Nadine geeft de lessen op een fijne, afwisselende manier zodat het elke keer weer leuk is om te gaan sporten. Ik zie het inmiddels ook niet meer als ik “moet” gaan sporten maar echt als een leefstijl.
Dankzij mijn trainer Jaap van Dijk ben ik 15 kilo afgevallen en heb ik veel plezier in het sporten. Inmiddels ben ik al een hele tijd stabiel en nog steeds heb ik veel plezier in het sporten.
Mijn doel was om meer energie te krijgen, mijn rugspieren sterker te maken en natuurlijk om af te vallen. Inmiddels heb ik het Fit for Life 16-weken programma afgerond. Ik ben in die tijd 13 kg afgevallen!
Met behulp van personal fitness heb ik mijn mindset kunnen veranderen, heb ik een gezonde relatie met voeding gekregen en ben ik naast slanker ook een stuk sterker en fitter g
Ik vond het zelf altijd lastig om motivatie te zoeken om te gaan sporten en om het dan ook echt vol te houden. Ik wilde graag een paar kilo afvallen, sterker worden en meer en