Nieuws

  • Informatie over Personal Training

    Hoe belangrijk vind jij het om gezond en fit door het leven te gaan? Dat je g...

    Lees meer
  • Wij zoeken Personal Trainers / Lifestyle Coaches

    Wil jij iedere dag bezig zijn met sporten, gezondheid en mensen begeleiden en...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

Personal Fitness Nederland heeft meerdere vestigingen. In deze gezellige studio's staan de coaches voor jou klaar om jou te begeleiden naar een gezonde en fitte levensstijl. We nodigen iedereen uit om geheel vrijblijvend op gesprek te komen om samen te bespreken wat we voor jouw gezondheid kunnen betekenen.

Personal Fitness Aalten

Hogestraat 16
7122 BV Aalten

Maarten Krabben
M: 06-12830481
E:  aalten.pfn@gmail.com

Personal Fitness Antwerpen

Vlaamsekaai 80
2000 Antwerpen

Team Personal Fitness Antwerpen
M: (00 32) 04 56 11 06 02
E:  info@personalfitnessantwerp.be 

Personal Fitness Almere

Markerkant 1024
1316 AP Almere

Tim Cleuskens
M:  06-50872785
E:  almere@personalfitnessnederland.nl

 

 

Personal Fitness Alphen a/d Rijn

Flemingweg 18k
2408 AV Alphen aan den Rijn

Wesley de Wit
M:  06-14938257
E:  wesley.pfn@gmail.com

 

 

Personal Fitness Arnhem 

Snelliusweg 77
6827 DG Arnhem

Jordy Soer / Annelies van Gelder
M: 06-49732518
E:  arnhem@personalfitnessnederland.nl

 

Personal Fitness Amersfoort-Noord

Spacelab 9
3824 MR Amersfoort

Marcel Hagmanns
Einfo@personalfitnessamersfoort.nl ​
M: 06-48103803

 

Personal Fitness Amersfoort-Zuid

Paulus Borstraat 37
3812 TA Amersfoort

Marcel Hagmanns
M: 06-48103803
E: info@personalfitnessamersfoort.nl

Personal Fitness Amstelveen

Mr. Troelstralaan 25
1181VD Amstelveen

Estefan Pattinasarany
M: 06-80111630 
E:  info@personalfitnessamstelveen.nl

 

Personal Fitness Amsterdam Zuid

Nijenburg 73
1081GE Amsterdam

Estefan Pattinasarany​
M: 06-80111630
E: info@personalfitnessamsterdamzuid.nl

 

Personal Fitness Amsterdam Oost

Duivendrechtse kade 82
1096 AJ Amsterdam

Vincent Koot
M: 06-39 53 40 03 / 020-78 66 07 6 
E: amsterdamoost@personalfitnessnederland.nl

 

Personal Fitness Apeldoorn

Schumanpark 37
7336 AM Apeldoorn

Danny Put
M: 06-24843744
E: danny.pfn@gmail.com

Personal Fitness Barendrecht

Deventerseweg 35
2994 LE Barendrecht

Remco Schol
M: 06-28434823
Ebarendrecht.pfn@gmail.com

Personal Fitness Barneveld

Anthonie Fokkerstraat 5
3772 MP Barneveld

Team Personal Fitness 
M: 06-11801935
Ebarneveld@personalfitnessnederland.nl

 

Personal Fitness Bemmel

Houtakker 8A
6681 CW Bemmel

Henk Hazelaar
M: 0481-20 00 12
E:  lingewaard@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Best

Industrieweg 114
5683 CG Best

Danny Oomes
M:  06-15892666
E:  best.pfn@gmail.com

Personal Fitness Bergen op Zoom

Van der Rijtstraat 7
4611PN Bergen op Zoom

Roohin Osmani
M: 06-42427081
E: personalfitnessboz@gmail.com

Personal Fitness Bleiswijk

Lorentzstraat 81
2665 JG Bleiswijk

Ranil Friederichs
M: 06-55233422
E: personalfitnessbleiswijk@gmail.com

Personal Fitness Breda

Mathenessestraat 53B
4834 EA Breda


M: 06-29230432
E: breda@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Bussum

Singel 26
1402 NT Bussum

Sietse Spaargaren en Tim Lenders
M: 06-41 59 81 63
E: bussum.pfn@gmail.com

Personal Fitness Capelle aan den IJssel

De Linie 3
2905 AX Capelle aan den IJssel

Gary Tjen-a-Tak
M: 06 47 68 26 93
E: gary@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Delft

Ezelveldlaan 49
2611RV Delft

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M:    06-15373586
Cindy van der Aa
M:  06-18267800

Personal Fitness Den Bosch Oost

Piet Slagerstraat 38-40
5213 XN Den Bosch Oost

Barry Bierstekers
M: 06-41547898 
E: barry.pfn@gmail.com

 

Personal Fitness Den Bosch West

Boksheuvelstraat 20A
5222 AN Den Bosch

Team Personal Fitness Den Bosch West
M
E

Personal Fitness Den Haag Oude Haagweg

Oude Haagweg 577
2552 GJ Den Haag

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M: 06 15 37 35 86
E:  info@personalfitnessdenhaag.nl

Personal Fitness Den Haag Piet Heinplein

Piet Heinplein 66
2518 BX Den Haag

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M: 06 15 37 35 86
E:  info@personalfitnessdenhaag.nl

Personal Fitness Deventer

Zweedsestraat 8A-14
7418BG  Deventer

Danny Put
M: 06 24 84 37 44
Edanny.pfn@gmail.com

Personal Fitness Doetinchem

Hofstraat 97
7001 JD Doetinchem

Matthijs Ebbers, Maarten Krabben, Niels Wassink
M: 06-39 27 91 53 
E: info@personalfitnessdoetinchem.nl

 

Personal Fitness Duiven

Remigiusplein 6-B
6921 BL Duiven

Artie Possemis​
M: 06 47 26 26 76
Eduiven@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Ede

Hoorn 96
6713 KR Ede

Team Personal Fitness Ede
M: 06 27 13 84 26
E: ede@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Eersel

Markt 42
5521 AN Eersel

Erwin Isbouts
M: 06 14 92 61 23
E: info@erwinisbouts.nl

Personal Fitness Eindhoven Noord             

Rapenlandstraat 30
5623EW Eindhoven

Lars Meijer
M: 06-33 23 33 11
E:  lars.pfn@gmail.com

Personal Fitness Eindhoven Zuid

Aalsterweg 24
5615 CG Eindhoven

Lars Meijer & Teun van der Laar
M: 06 33 23 33 11 / 06 30 77 55 42
E: personalfitnesseindhovenzuid@gmail.com 

Personal Fitness Enschede

‘t Sander 43 G
7522 AL Enschede

Team Personal Fitness Enschede
M: 06 27 17 37 81
Eenschede@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Geldrop

Amroth 12G
5663 RD Geldrop 

Bram Kuppens
M: 06 12 01 12 36
E: bram.pfn@gmail.com

 

Personal Fitness Gouda

Hoge Gouwe 89
2801LD Gouda

Wesley de Wit
M: 06 14 93 82 57
E: Gouda@personalfitnessnederland.nl

 

Personal Fitness Groningen

Oeverkruid 2, Unit 1
9738AK Groningen

Glenn Hubers van Assenraad​
M: 06 53 44 02 25
E: groningen@personalfitnessnederland.nl

 

Personal Fitness Heerde

Bonenburgerlaan 18A
8181 HE Heerde

Marco van Ruler
M: 06 19 08 00 48
E: marco@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Heerlen

Wijngaardseweg 20
6412 PJ Heerlen

Nadine Isen - Gahrmann
M: 06 15 23 68 40
E: nadine@personalfitnessnederland.nl  

Personal Fitness Helmond

Mierloseweg 337
5707 AK Helmond

Kevin Coort
M: 06 11 23 03 15 en 06 11 80 56 79
E: kevin@pfnhelmond.nl

Personal Fitness Hilversum

Groest 89
1211EB Hilversum

Sietse Spaargaren en Tim Lenders
M: 06-41 59 81 63
E: hilversum.pfn@gmail.com

Personal Fitness Huizen

Installatieweg 6
1271EM Huizen

Tim Cleuskens
M:  06-50872785
E: huizen@personalfitnessnederland.com

Personal Fitness Krommenie

Zuiderhoofdstraat 12
1561AL Krommenie

Marcel Bartels​
M: 06 83 68 84 80
E: krommenie@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Lelystad

Schoepenweg 51G
8243 PX Lelystad

Nigel Bruynder
M:  06-51689457
E: lelystad@personalfitnessnederland.com

Personal Fitness Maastricht

Frankenstraat 124A
6224GS Maastricht

Team Personal Fitness Maastricht
M:  06 15 67 18 50
E: raissa@pfnmaastricht.nl

Personal Fitness Naaldwijk        

Dreesplein 1
2672 EA Naaldwijk

Melangelo en Anouschka Prince​
M: 06-18183575
E: naaldwijk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nijkerk

Melkrijder 17B
3861 SG Nijkerk

Team Personal Fitness Nijkerk
M: 06-50 87 27 85
E: nijkerk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nijmegen

Van der Brugghenstraat 3
6511 SL Nijmegen

Giuliana van der Ven
M: 06 39 69 04 01
E: nijmegen@personalfitnessnederland.nl
 

Personal Fitness Nieuwegein

Weverstedehof 4a
3431 HR Nieuwegein

Pim Posdijk
M: 06 48 49 03 87
E: nieuwegein@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Oss 

Smalstraat 3
5341 TW Oss

Team Personal Fitness Oss
M: 06 42 70 19 37
E: oss@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Oegstgeest

Wijttenbachweg 35 B
2341 VX Oegstgeest

Jeroen Stals
M: 06 45452685
E: oegstgeest@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Poeldijk

Nieuweweg 5
2685 AP Poeldijk

Anouschka & Melangelo Prince
M: 06 18 18 35 75
E: prince@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Ridderkerk

Voorzand 32
2984 BH Ridderkerk

Team Personal Fitness Ridderkerk
M: 06 25 257 875
E: ridderkerk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Rijswijk

Minister Talmalaan 83
2285 EC Rijswijk

Marco Hoogendijk en Melih Kaya ​
T: 070-218 1009
E: Rijswijk@pf4l.nl

Personal Fitness Roosendaal

Vijfhuizenberg 175
4708 AJ Roosendaal

Maxime Trouwen
T: 06-18 60 82 81
E: maxime@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Sittard

Rijkswegnoord 5
6131 CH Sittard

Joep Herben en Lars Huijdts
T: 06-31 99 07 78 (Joep) en 06-47 75 73 96 (Lars)
E: info@personalfitnesssittard.nl

Personal Fitness Roermond

Zwartbroekpoort 2
6041 LS Roermond

Team Personal Fitness Roermond
T: 06-21 29 79 46
E: roermond@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Soest

Zuidergracht 21 - Unit 11
3763 LS Soest 

Ferry Arbouw
M: 06-41138568
E: ferry.pfn@gmail.com

Personal Fitness Tilburg

Enschotsestraat 24201
5014 DL Tilburg

Chris Bartholomeus
M: 06 18586814
E: chris.pfn@gmail.com

Personal Fitness Uden 

Protonenlaan 28
5405NE Uden

Team Personal Fitness Uden
M: 06 18 33 59 18
E: uden@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Utrecht - Noord

Van Humboldtstraat 108
3514GS Utrecht

Pim Posdijk
M: 06-48490387
E: pim@personalfitnessnederland.nl 

Personal Fitness Valkenswaard

Dragonder 30G
5555XZ Valkenswaard
 
Teun van de Laar
M: 06-30775542
E: teun@personalfitnessvalkenswaard.nl

Personal Fitness Veenendaal

Parallelweg 1-1
3903 BA Veenendaal

Jolanda van Hoeflaken en Rodney Rijnbergen
M: 06-53246774
E: personalfitnessveenendaal@gmail.com

Personal Fitness Veldhoven

Kromstraat 13 c-d
5504BA Veldhoven

Svetlana Gizbrekht​
M: 06-44970255
E: svetlana.pfn@gmail.com

 

Personal Fitness Vlaardingen

Reigerlaan 20
3136 JK Vlaardingen
 
Auke Jongbloed
M: 06-28113752
E: vlaardingen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Waalwijk        

Grotestraat 274
5142 CC Waalwijk

Kevin van Gestel​
M: 06 - 22 06 86 23
E: waalwijk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Wageningen

Costerweg 1 QR
6702 AA Wageningen 

Team Personal Fitness Wageningen
M: 06 27 13 84 26
E: wageningen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Weert      

Maaspoort 67A
6001 BN Weert 

John Soekhradj
M: 06-18089460
E: Weert.pfn@gmail.com

Personal Fitness Wezep

Meidoornpassage 17
8091KS Wezep

Marco van Ruler
M: 06-23174504
E: wezep@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Woerden

Touwslagersweg 8
3449 HX Woerden

Timo van der Graaf
M:  06-30312606
E:  timo@personalfitnesswoerden.nl

 

Personal Fitness Zeist               

Leeuweriklaan 20
3704 GR Zeist

Tim Cleuskens
M: 06-50872785
E: personaltrainingzeist@gmail.com

Personal Fitness Zutphen              

Rudolf Steinerlaan 53
7207 PV Zutphen


Nick Kramer
M: 06-18 26 32 45
E: nick@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Zwolle             

Punterweg 3B
8042 PB Zwolle


Matthijs Martens
M: 06-20 23 48 65 
E: pfnzwolle@gmail.com

 

 

 

Nieuws

  • Informatie over Personal Training

    Hoe belangrijk vind jij het om gezond en fit door het leven te gaan? Dat je g...

    Lees meer
  • Wij zoeken Personal Trainers / Lifestyle Coaches

    Wil jij iedere dag bezig zijn met sporten, gezondheid en mensen begeleiden en...

    Lees meer
Meer nieuws
  • Ilona (35)

    "Ik ben enorm trots op wat ik de afgelopen tijd heb bereikt. En weet zeker dat ik deze levensstijl ga aanhouden!"

    Ilona (35)
  • Yolanda (42)

    "Met mijn drukke baan zijn de (thuis)trainingen ideaal te combineren. Ik ben nu in totaal 18 kilo kwijt!"

    Yolanda (42)
  • Andre (47)

    "Ik voel me fitter en sterker en hierdoor ervaar ik minder stress. Jongens bedankt!"

    Andre (47)
  • Jeroen (35)

    "Ik zit lekker in mijn vel, kan trappen op rennen zonder buiten adem te raken, en ben sterker dan ik in jaren ben geweest."

    Jeroen (35)
  • Resi (22)

    "Ik wilde al een tijdje afvallen maar wist dat ik het niet alleen zou kunnen. De coaches hebben mij echt gesteund en geholpen."

    Resi (22)

* Specifieke resultaten kunnen niet worden gegarandeerd. Resultaten kunnen altijd variëren en verschillen van persoon tot persoon.

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.