Contact

Personal Fitness Nederland heeft meerdere vestigingen. In deze gezellige studio's staan de coaches voor jou klaar om jou te begeleiden naar een gezonde en fitte levensstijl. We nodigen iedereen uit om geheel vrijblijvend op gesprek te komen om samen te bespreken wat we voor jouw gezondheid kunnen betekenen.

Personal Fitness Nederland - Aalten

Hogestraat 16
7122 BV Aalten

Maarten Krabben
M: 06-12830481
E: info@personalfitnessaalten.nl​

Personal Fitness Nederland - Antwerpen

Vlaamsekaai 80
2000 Antwerpen

Roohin Osmani / Tamim Mahboubzada​
M: (00 32) 04-56110602
E: info@personalfitnessantwerp.be

Personal Fitness Nederland - Almere

Markerkant 1024
1316 AP Almere

Tim Cleuskens
M: 06-50872785
E: almere@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Alphen a/d Rijn

Flemingweg 18k
2408 AV Alphen aan den Rijn

Wesley de Wit
M: 06-14938257
E: wesley.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Arnhem 

Snelliusweg 77
6827 DG Arnhem

Jordy Soer / Annelies van Gelder
M: 06-49732518 / 06-26943663
Earnhem@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Amersfoort Noord

Spacelab 9
3824 MR Amersfoort

Marcel Hagmanns
M: 06-48103803
Einfo@personalfitnessamersfoort.nl ​

Personal Fitness Nederland - Amersfoort Zuid

Paulus Borstraat 37
3812 TA Amersfoort

Marcel Hagmanns
M: 06-48103803
E: info@personalfitnessamersfoort.nl

Personal Fitness Nederland - Amstelveen

Mr. Troelstralaan 25
1181 VD Amstelveen

Estefan Pattinasarany
M: 06-80111630 
E: info@personalfitnessamstelveen.nl

Personal Fitness Nederland - Amsterdam Zuid

Nijenburg 73
1081GE Amsterdam

Estefan Pattinasarany​
M: 06-80111630
E: info@personalfitnessamsterdamzuid.nl

Personal Fitness Nederland - Amsterdam Oost

Duivendrechtsekade 82
1096 AJ Amsterdam

Vincent Koot
M: 06-39534003 / 020-7866076 
E: amsterdamoost@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Apeldoorn

Schumanpark 37
7336 AM Apeldoorn

Danny Put
M: 06-24843744
E: danny.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Barendrecht

Deventerseweg 35
2994 LE Barendrecht

Remco Schol
M: 06-28434823
Ebarendrecht.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Barneveld

Anthonie Fokkerstraat 5
3772 MP Barneveld

Team Personal Fitness Nederland - Barneveld
M: 06-11801935
Ebarneveld@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Bemmel

Houtakker 8A
6681 CW Bemmel

Henk Hazelaar
T: 0481-200012
E:  lingewaard@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Best

Industrieweg 114
5683 CG Best

Danny Oomes
M: 06-15892666
E: best.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Bergen op Zoom

Van der Rijtstraat 7
4611PN Bergen op Zoom

Roohin Osmani
M: 06-43706116
E: info@personalfitnessboz.nl

Personal Fitness Nederland - Bleiswijk

Lorentzstraat 81
2665 JG Bleiswijk

Ranil Friederichs
M: 06-55233422
E: personalfitnessbleiswijk@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Breda

Mathenessestraat 53B
4834 EA Breda

Team Personal Fitness Nederland - Breda
M: 06-29230432
Ebreda@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Bussum

Singel 26
1402 NT Bussum

Sietse Spaargaren / Tim Lenders
M: 06-45278551 / 06-41598163
E: bussum.pfn@gmail.com 

Personal Fitness Nederland - Bilthoven

Rembrandtlaan 7
3723 BG Bilthoven

Sietse Spaargaren / Tim Lenders
M: 06-45278551 / 06-41598163
E: bilthoven@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Den Bosch Oost

Piet Slagerstraat 38-40
5213 XN Den Bosch Oost

Barry Bierstekers
M: 06-41547898 
E: barry.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Den Bosch West

Boksheuvelstraat 20A
5222 AN Den Bosch

Team Personal Fitness Den Bosch West
M: 06-27850203
Edenboschwest@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Den Haag Oude Haagweg

Oude Haagweg 577
2552 GJ Den Haag

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M: 06-15373586 (Marco) / 06-18267800 (Cindy)
E: info@personalfitnessdenhaag.nl

Personal Fitness Nederland - Den Haag Piet Heinplein

Piet Heinplein 66
2518 BX Den Haag

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M: 06-15373586 (Marco) / 06-18267800 (Cindy)
E: info@personalfitnessdenhaag.nl

Personal Fitness Nederland - Delft

Ezelsveldlaan 49
2611 RV Delft

Melih Kaya en Marco Hoogendijk
M: 06-15373586 (Marco) / 06-18267800 (Cindy)
E: delft@pf4l.nl

Personal Fitness Nederland - Deventer

Zweedsestraat 8A-14
7418 BG Deventer

Danny Put
M: 06-24843744
Edanny.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Doetinchem

Hofstraat 97
7001 JD Doetinchem

Matthijs Ebbers / Maarten Krabben / Niels Wassink
M: 06-39279153 
Einfo@personalfitnessdoetinchem.nl

Personal Fitness Nederland - Duiven

Remigiusplein 6-B
6921 BL Duiven

Artie Possemis​
M: 06-47262676
Eduiven@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Ede

Hoorn 96
6713 KR Ede

Team Personal Fitness Ede
M: 06-27138426
E: ede@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Eersel

Markt 42
5521 AN Eersel

Erwin Isbouts
M: 06-14926123
E: info@erwinisbouts.nl

Personal Fitness Nederland - Eindhoven Noord 

Rapenlandstraat 30
5623 EW Eindhoven

Lars Meijer / Teun van der Laar
M: 06-33233311 (Lars) / 06-30775542 (Teun)
E: lars@personalfitnessnederland.nl / teun@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Eindhoven Zuid

Aalsterweg 24
5615 CG Eindhoven

Jasper
M: 06-83167372
E: jasper@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Enschede

‘t Sander 43G
7522 AL Enschede

Team Personal Fitness Enschede
M: 06-27173781
Eenschede@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Geldrop

Amroth 12G
5663 RD Geldrop 

Bram Kuppens
M: 06-12011236
E: bram.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Gouda

Hoge Gouwe 89
2801 LD Gouda

Wesley de Wit
M: 06-14938257
E: gouda@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Groningen

Oeverkruid 2, Unit 1
9738 AK Groningen

Glenn Hubers van Assenraad​
M: 06-53440225
E: groningen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Heerde

Bonenburgerlaan 18A
8181 HE Heerde

Marco van Ruler
M: 06-19080048
Emarco@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Heerlen

Wijngaardseweg 20
6412 PJ Heerlen

Nadine Isen - Gahrmann
M: 06-15236840
E: nadine@personalfitnessnederland.nl  

Personal Fitness Nederland - Helmond

Mierloseweg 337
5707 AK Helmond

Kevin Coort / David van Gestel​
M: 06-11230315 (Kevin) / 06-11805679 (David)
E: kevin@pfnhelmond.nl / david@pfnhelmond.nl

Personal Fitness Nederland - Hilversum

Groest 89
1211 EB Hilversum

Sietse Spaargaren / Tim Lenders
M: 06-45278551 (Sietse) / 06-41598163 (Tim)
E: hilversum.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Hoorn

De Oude Veiling 70F
1689 AC Zwaag

Wytze & Petra Tesselaar
M: 06-51914884 
E: hoorn@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Houten

Peppelkade 17
3992 AL Houten

Team Personal Fitness Nederland - Houten​
M: 06-29382063 
E: houten@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Krommenie

Zuiderhoofdstraat 12
1561 AL Krommenie

Marcel Bartels​
M: 06-83688480
E: krommenie@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Lelystad

Schoepenweg 51G
8243 PX Lelystad

Nigel Bruynder
M: 06-51689457
E: lelystad@personalfitnessnederland.com

Personal Fitness Nederland - Maastricht 

Frankenstraat 124A
6224 GS Maastricht

Raissa
M: 06-15671850
E: raissa@pfnmaastricht.nl

Personal Fitness Nederland - Naaldwijk        

Dreesplein 1
2672 EA Naaldwijk

Melangelo en Anouschka Prince​
M: 06-18183575
E: naaldwijk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Nijkerk

Melkrijder 17B
3861 SG Nijkerk

Team Personal Fitness Nijkerk
M: 06-50872785
E: nijkerk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Nijmegen

Van der Brugghenstraat 3
6511 SL Nijmegen

Giuliana van der Ven
M: 06-39690401
E: nijmegen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Nieuwegein

Weverstedehof 4a
3431 HR Nieuwegein

Pim Posdijk
M: 06-48490387
E: nieuwegein@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Oss

Smalstraat 3
5341 TW Oss

Maarten Merx
M: 06-43146684
E: oss@personalfitnessnederland.nl 

Personal Fitness Nederland - Oegstgeest

Wijttenbachweg 35 B
2341 VX Oegstgeest

Jeroen Stals
M: 06-45452685
E: oegstgeest@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Poeldijk

Nieuweweg 5
2685 AP Poeldijk

Anouschka & Melangelo Prince
M: 06 18183575
E: prince@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Ridderkerk

Voorzand 32
2984 BH Ridderkerk

Michel
M: 06-25257875
E: ridderkerk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Rijswijk

Minister Talmalaan 83
2285 EC Rijswijk

Marco Hoogendijk en Melih Kaya ​
T: 06-15373586 (Marco) / 06-18267800 (Cindy)
E: rijswijk@pf4l.nl

Personal Fitness Nederland - Roermond

Zwartbroekpoort 2
6041 LS Roermond

Mensje Bergthaler
T: 06-21297946
E: roermond@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Roosendaal

Vijfhuizenberg 175
4708 AJ Roosendaal

Maxime Trouwen
T: 06-18608281
E: maxime@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Sittard

Rijkswegnoord 5
6131 CH Sittard

Joep Herben / Lars Huijdts
T: 06-31990778 (Joep) en 06-47757396 (Lars)
E: info@personalfitnesssittard.nl

Personal Fitness Nederland - Sneek

Tingietersstraat 14M
8601 WJ Sneek

Mart Jansma​
T: 06-29077268
E: sneek@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Soest

Zuidergracht 21 - Unit 11
3763 LS Soest 

Ferry Arbouw
M: 06-41138568
E: ferry.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Tilburg

Enschotsestraat 242-01
5014 DL Tilburg

Chris Bartholomeus
M: 06-18586814
E: chris.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Tiel

De Kranshof 7
4005 DE Tiel

Chris Bartholomeus
M: 06-55000205
E: tiel@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Uden

Volkelseweg 18A 
5405 NA Uden

Team Personal Fitness Uden
M: 06-18335918
E: uden@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Utrecht Noord

Van Humboldtstraat 108
3514 GS Utrecht

Pim Posdijk
M: 06-48490387
E: pim@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Valkenswaard

Dragonder 30G
5555 XZ Valkenswaard
 
Teun van de Laar
M: 06-30775542
E: teun@personalfitnessvalkenswaard.nl

Personal Fitness Nederland - Veenendaal

Parallelweg 1-1
3903 BA Veenendaal

Jolanda van Hoeflaken en Rodney Rijnbergen
M: 06-53246774 / 06-38384433
E: personalfitnessveenendaal@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Veldhoven

Kromstraat 13 c-d
5504BA Veldhoven

Svetlana Gizbrekht​
M: 06-44970255
E: svetlana.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Vlaardingen

Reigerlaan 20
3136 JK Vlaardingen
 
Auke Jongbloed
M: 06-28113752
E: vlaardingen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Waalwijk        

Grotestraat 274
5142 CC Waalwijk

Kevin van Gestel​
M: 06-22068623
E: waalwijk@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Wageningen

Churchillweg 39
6707 JB Wageningen 

Team Personal Fitness Wageningen
M: 06-27138426
E: wageningen@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Weert     

Maaspoort 67A
6001 BN Weert 

John Soekhradj
M: 06-18089460
E: weert.pfn@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Wezep

Meidoornpassage 17
8091KS Wezep

Marco van Ruler
M: 06-23174504
E: wezep@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Woerden

Touwslagersweg 8
3449 HX Woerden

Timo van der Graaf
M:  06-30312606
E:  timo@personalfitnesswoerden.nl

Personal Fitness Nederland - Zeist           

Leeuweriklaan 20
3704 GR Zeist

Tim Cleuskens
M: 06-50872785
E: personaltrainingzeist@gmail.com

Personal Fitness Nederland - Zutphen  

Rudolf Steinerlaan 53
7207 PV Zutphen

Nick Kramer
M: 06-18263245
E: nick@personalfitnessnederland.nl

Personal Fitness Nederland - Zwolle      

Punterweg 3B
8042 PB Zwolle

Matthijs Martens
M: 06-20234865 
E: pfnzwolle@gmail.com

Maak kennis met ons door een Gratis Proefweek

Uiteraard zijn wij ons ervan bewust dat je misschien eerst wilt kijken of het bevalt. Vandaar dat wij een gratis proefweek aanbieden. Op deze manier kun je ongedwongen en vrijblijvend kennis maken met één van onze personal trainers. Vul onderstaand formulier compleet in om in contact te komen. Je maakt in deze week o.a. kennis met jouw personal trainer en krijgt een gratis intake met advies én metingen.

Vind jouw vestiging & ontvang een gratis proefweek!

Naar de 80 vestigingen binnen Nederland!

Laat je inspireren

Martijn

Dankzij Personal Fitness Nederland heb ik weer een gezonde levensstijl en zijn mijn klachten verdwenen!

lees meer klantervaringen

Nancy

Mijn lichamelijke klachten zijn helemaal verdwenen en ik voel me weer topfit!

lees meer klantervaringen

Albert-Jan

Ik ben weer fit, sterk, energiek en heb een compleet nieuwe levensstijl dankzij Personal Fitness Nederland!

lees meer klantervaringen

Onze Awards

De personal trainers van Personal Fitness Nederland hebben drie jaar op rij de Beste Personal Trainer Award gewonnen!

Best personal trainer awards

Tevredenheid Personal Fitness Nederland

Dit cijfer is gebaseerd op beoordeling van onze leden, die hun ervaring hebben gedeeld.

9,2
Sitemap Cookies Privacy Disclaimer Informatiecentrum